Zamów rower przez internet i odbierz bezpiecznie!

Edycja wpisu. Z uwagi na bardzo dynamiczną sytuację z dostępnością rowerów na rynku w sezonie 2021 zawieszamy możliwość zamawiania rowerów przez stronę. W dalszym ciągu prezentujemy dostępność każdego roweru natomiast na zakupy zapraszamy do naszych sklepów w Poznaniu i Bydgoszczy.

Szanowni Klienci.

Z uwagi na bardzo dużą ilość pytań dotyczącą działalności naszych sklepów i serwisów w okresie pandemii Covid-19 informujemy, że sklepy mamy otwarte w normalnych godzinach funkcjonowania.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem roweru możesz sprawdzić ofertę na naszej stronie internetowej a nawet zamówić go z opcją odbioru osobistego.

To proste!

  1. Wybierz rower
  2. Zamów rower z odpowiednią formą odbioru (Poznań lub Bydgoszcz. Jeżeli rower mamy dowieźć poinformuj nas o tym mailowo bądź telefonicznie).
  3. Odbierz rower bezpiecznie w sklepie – o możliwości odbioru zostaniesz poinformowany mailem.
  4. Jesteśmy w stanie również dowieźć rower pod Twoje drzwi a zapłacisz z niego kartą przy odbiorze.

Możesz być pewny, że cały proces przeprowadzimy bezpiecznie i z użyciem odpowiednich środków zapobiegawczych. 🙌🏻

W samych sklepach wprowadziliśmy środki specjalne ostrożności (przeciwdziałające rozprzestrzenianiu się wirusa) w postaci płynu do dezynfekcji przy kasach 🙌🏻, rękawiczek jednorazowych do testowania rowerów.

Z przyczyn oczywistych zachęcamy do płatności kartą 💳. Regularnie i intensywnie wietrzymy sklepy. Rzecz jasna regularnie dezynfekujemy swoje ręce i powierzchnie sklepu, z którymi my i Klienci mają styczność (blaty, terminale płatności, długopisy itd.) 💨
Prosimy, aby z szacunku do naszego zespołu oraz pozostałych Klientów, osoby, które nie czują się najlepiej, pozostały w swoich domach 🏠. Prosimy również o zachowanie odstępu od innych minimum 1,5 m.

W przypadku zwiększonego ruchu do sklepu wpuszczamy tylko po jednym Kliencie na osobę obsługującą. Prosimy zatem o cierpliwość i czekanie przed wejściem podczas gdy wszyscy doradcy są zajęci.