Rowery Rondo dostępne w CCR Sport Poznań i Bydgoszcz

Rowery Rondo Poznań już dostępne! – sprawdź

Rower Rondo RUUT AL 2 szary
Rower Rondo RUUT AL 2 szary

Tych rowerów gravelowych nie trzeba nikomu przedstawiać. Polskiej produkcji cuda na dwóch kółkach to zdecydowanie odkrycie ostatnich dwóch, trzech lat. Te maszyny cechują się świetnym i zarazem oryginalnym designem. W parze z wyglądem tych rowerów idzie oczywiście bardzo przemyślane dobranie poszczególnych komponentów. Te dwie główne cechy powodują, że rowery Rondo wyróżniają się w ogólnodostępnej ofercie rowerów gravelowych i wyprawowych.  

Rowery Rondo dostępne są w sklepie w Poznaniu i Bydgoszczy.

Co jest również charakterystyczne dla rowerów Rondo? To pierwszy gravelowy rower na świecie ze zmienną geometrią.

Rower Rondo RUUT CF2 czarny
Rower Rondo RUUT CF2 czarny

Gama Ruut powstała z potrzeby naprawdę wszechstronnego roweru. Taki, który byłby wystarczająco wygodny do bikepackingu i jazdy na długich dystansach, ale jednocześnie zachowałby wyraźnie sportowy charakter.

Konstruktorzy Rondo są doświadczonymi zawodnikami. Piszą. Jedziemy szybko, ścigamy się – ale nie potrzebujemy przełaja do ścigania się w pucharze świata. To, czego chcemy od roweru gravelowego  to być w stanie jechać długo i szybko, szczególnie na nierównych drogach. Tak więc po ponad dwóch latach rozwoju opracowaliśmy narzędzie, które naszym zdaniem jest najlepszym rozwiązaniem dla prawdziwych jeźdźców. Oto rowery z serii RUUT.

Rower Rondo RUUT AL 1 zielony
Rower Rondo RUUT AL 1 zielony