Dlaczego CCR sport?

Kompetentna i życzliwa obsługa

Rowery towarzyszą nam na co dzień od wielu lat, a wiele produktów z naszej oferty przetestowaliśmy na własnej skórze. Wiedzę wynikającą z doświadczenia uzupełniamy na profesjonalnych szkoleniach i targach branżowych. Znamy potrzeby rowerzystów obu płci i w każdym wieku, a także specyfikę poszczególnych stylów jazdy. Aktywny styl życia jest dla nas źródłem radości i satysfakcji, zrobimy wszystko, abyś i Ty wyszedł od nas z uśmiechem na twarzy!

Asortyment dostępny od ręki

Sprawdź naszą ofertę w katalogu internetowym i przyjedź do nas na zakupy: w obu salonach CCR Sport znajdziesz ogromny wybór rowerów z każdego segmentu – MTB, trekkingowe, górskie, szosowe, dla juniorów i seniorów, do jazdy rekreacyjnej i
wyczynowej – w pełni złożonych i gotowych do jazdy. Oferujemy także pełną rozmiarówkę odzieży, obuwia, kasków i akcesoriów rowerowych. Wszystko przymierzysz na miejscu, eliminując tym samym problem żmudnych zwrotów i wymian na odległość.

Wygodny system rezerwacji towaru

Szukasz konkretnego modelu? Najprawdopodobniej mamy go w asortymencie, a Ty możesz zarezerwować go online i osobiście odebrać. Internetowy katalog CCR Sport obejmuje tylko produkty fizycznie dostępne w naszych magazynach, a po przygotowaniu towaru do odbioru wyślemy Ci stosowne powiadomienie. Dzięki temu masz pewność, że nie wyjdziesz od nas z pustymi rękami.

Rowery elektryczne – szeroki wybór i centrum testowe

Sprzedajemy „elektryki” i sami jeździmy na nich od ponad 10 lat, dlatego ich konstrukcja i obsługa nie mają przed nami tajemnic. W obu naszych salonach udostępniamy ogromny wybór rowerów elektrycznych i chętnie dzielimy się osobistymi doświadczeniami, które pomogą Ci podjąć decyzję o zakupie.

Aby rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości, w obu placówkach uruchomiliśmy centrum testowe rowerów elektrycznych. Wypożycz testowy model na 24-48 godzin i sprawdź jego możliwości w terenie: szybko przekonasz się, że w mieście warto przesiąść się z 4 kółek na hybrydowy jednoślad!

Rowery i akcesoria na każdą kieszeń

Chcemy zarazić rowerową pasją jak największą grupę osób, dlatego oferujemy rowery w szerokim zakresie cenowym, zawsze zachowując przy tym najwyższą możliwą w danym budżecie jakość. Jesteśmy elastyczni także w kwestii ostatecznej wyceny –
zależy nam na obopólnym zadowoleniu i otwieramy się na negocjacje.

Profesjonalny serwis i obsługa pogwarancyjna

Pozostajemy do Twojej dyspozycji także po zakupach: ważną częścią działalności jest autoryzowany serwis rowerowy pod szyldem Shimano Service Center. Wysoko wykwalifikowani mechanicy otoczą Twój jednoślad troskliwą opieką, zarówno podczas
sezonowych przeglądów, jak i okazjonalnej naprawy usterek czy montażu dodatkowych elementów. Czekamy na Ciebie także po upływie czasu gwarancji.