Ecobike

Firma Ecobike z rowerami elektrycznymi ma do czynienia od roku 2008. Początkowo firma ta opierała się na imporcie rowerów z rynków dalekowschodnich ale od jakiegoś czasu produkuje ona rowery elektryczne w Europie.

...więcej

Początkowo produkcja była zlecana w fabryce w Czechach ale od roku 2019 przeniosła produkcję do swojej fabryki w Polsce. Od tego czasu rowery elektryczne Ecobike prezentują najwyższy poziom jakości w historii firmy. Ecobike posiada bogatą ofertę rowerów elektrycznych oraz zestawów napędowych. Rowery Ecobike Poznań możesz zakupić w sklepie CCR Sport w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10. Z kolei rowery Ecobike Bydgoszcz zakupisz w tym samym sklepie ale zlokalizowanym w przy ulicy Fordońskiej 137 w Bydgoszczy. Dowodem profesjonalizmu firmy Ecobike jest zdobyte zaufanie odbiorców zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych.

Jakie rowery produkuje Ecobike?

W portfolio tego producenta znajdują się wszystkie niezbędne rowery elektryczne, którego polski użytkownik szuka. W ofercie znajdziemy między innymi:

  • elektryczne rowery miejskie
  • elektryczne rowery trekkingowe i crossowe
  • rowery elektryczne MTB
  • ofertę uzupełniają nowe, bardziej niszowe rowery typu gravel oraz elektryczne rowery cargo, które pomału zdobywają rzeszę klientów.

Dodatkowym atutem rowerów Ecobike jest fakt zastosowania różnych rodzajów silników w rowerach. Są to zarówno silniki w przednim oraz tylnym kole ale również silniki centralne. O różnicach w działaniu konkretnych silników i różnicach w rowerach elektrycznych pisaliśmy w tym wpisie „Rowery elektryczne rodzaje„.

Wszystkie rowery spełniają restrykcyjne normy Unii Europejskiej.

Co wyróżnia EcoBike?
  • wysoka jakość rowerów
  • ponad 10 lat doświadczenia
  • rowery przygotowane zgodnie z normami UE
  • konkurencyjne ceny
  • profesjonalny serwis
Rowery elektryczne. Czy warto?

Odpowiedź na to pytanie zamieszczamy w poniższym zestawieniu ale już możemy zdradzić. Oczywiście, że warto 😉

Omijaj miejskie korki! Rowerem elektrycznym dużo szybciej dojedziesz, dokądkolwiek zechcesz – do pracy, szkoły, do znajomych czy na zakupy!

Oszczędzaj!  Utrzymanie roweru elektrycznego jest dużo tańsze, niż eksploatacja samochodu. Na przejechanie 100km samochodem wydasz ok. 40zł. Za trasę tej samej długości przebytą rowerem elektrycznym zapłacisz jedynie 1zł, w tym zaoszczędzisz na nową baterię.  Roweru elektrycznego nie musisz rejestrować, ani ubezpieczać.

Doceń komfort parkowania!  Rower elektryczny zaparkujesz bez żadnych opłat w dowolnym miejscu w mieście tak jak rower tradycyjny. Nie musisz go również garażować, wystarczy tradycyjna piwnica, korytarz lub balkon 😉

Odkryj wygodę użytkowania! Szybko zapomnisz o szukaniu stacji benzynowej! W chwili wyczerpania się baterii, będziesz mógł ją naładować ponownie w dowolnym miejscu z dostępem do sieci elektrycznej!

Bądź Eko! Używając pojazdu elektrycznego przyłączysz się aktywnie do walki o ochronę środowiska naturalnego! Przyczynisz się do redukcji poziomu emisji szkodliwych spalin samochodowych w Twoim mieście! Żaden inny pojazd mechaniczny nie jest tak ekologiczny jak rower elektryczny!

Żyj zdrowo! Wykorzystując tradycyjny sposób użytkowania roweru oraz przebywając częściej na świeżym powietrzu, zadbasz o zdrowie i poprawisz kondycję fizyczną!

Koniec z nadmiernym wysiłkiem!  Jeżdżąc na rowerze elektrycznym zawsze docierasz do celu świeży i niespocony. Nawet w upalne dni masz poczucie komfortu. Do pracy możesz dojechać na prawdę „na świeżości”.

Baw się! Jazda na rowerze elektrycznym to świetna zabawa i nowe doświadczenia. Spróbuj, a polubisz to!

Ofertę rowerów elektrycznych Ecobike dostępną w sklepach CCR Sport znajdziesz pod linkiem rowery elektryczne Ecobike.

mniej.

Wybierz wariant (kolor i rozmiar) aby sprawdzić dostępność w sklepach i zamówić rower.