Ecobike

Lider rynku rowerów elektrycznych w Polsce!

Rowery elektryczne ECOBIKE TO JEDEN Z PIERWSZYCH PRODUCENTÓW ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH W POLSCE.

Firma Ecobike ma wieloletnie doświadczenie na rynku oraz jest jedną z największych firm w tej branży w kraju. Posiada bogatą ofertę rowerów własnej marki oraz zestawów napędowych. Rowery Ecobike Poznań możesz zakupić w sklepie CCR Sport w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10. Z kolei rowery Ecobike Bydgoszcz zakupisz w tym samym sklepie ale zlokalizowanym w przy ulicy Fordońskiej 137 w Bydgoszczy. Dowodem profesjonalizmu firmy Ecobike jest zdobyte zaufanie odbiorców zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach zagranicznych.

Wszystkie rowery spełniają restrykcyjne normy Unii Europejskiej.

Co wyróżnia EcoBike?

  • wysoka jakość rowerów
  • ponad 10 lat doświadczenia
  • rowery przygotowane zgodnie z normami UE
  • aktywne doradztwo
  • konkurencyjne ceny
  • profesjonalny serwis

Rowery elektryczne. Czy warto?

Odpowiedź na to pytanie zamieszczamy w poniższym zestawieniu ale już możemy zdradzić. OCzywiście, że warto 😉

Omijaj miejskie korki! Rowerem elektrycznym dużo szybciej dojedziesz, dokądkolwiek zechcesz – do pracy, szkoły, do znajomych czy na zakupy!

Oszczędzaj!  Utrzymanie roweru elektrycznego jest dużo tańsze, niż eksploatacja samochodu. Na przejechanie 100km samochodem wydasz ok. 40zł. Za trasę tej samej długości przebytą rowerem elektrycznym zapłacisz jedynie 1zł, w tym zaoszczędzisz na nową baterię.  Roweru elektrycznego nie musisz rejestrować, ani ubezpieczać.

Doceń komfort parkowania!  Rower elektryczny zaparkujesz bez żadnych opłat w dowolnym miejscu w mieście tak jak rower tradycyjny. Nie musisz go również garażować, wystarczy tradycyjna piwnica, korytarz lub balkon 😉

Odkryj wygodę użytkowania! Szybko zapomnisz o szukaniu stacji benzynowej! W chwili wyczerpania się baterii, będziesz mógł ją naładować ponownie w dowolnym miejscu z dostępem do sieci elektrycznej!

Bądź Eko! Używając pojazdu elektrycznego przyłączysz się aktywnie do walki o ochronę środowiska naturalnego! Przyczynisz się do redukcji poziomu emisji szkodliwych spalin samochodowych w Twoim mieście! Żaden inny pojazd mechaniczny nie jest tak ekologiczny jak rower elektryczny!

Żyj zdrowo! Wykorzystując tradycyjny sposób użytkowania roweru oraz przebywając częściej na świeżym powietrzu, zadbasz o zdrowie i poprawisz kondycję fizyczną!

Koniec z nadmiernym wysiłkiem!  Jeżdżąc na rowerze elektrycznym zawsze docierasz do celu świeży i niespocony. Nawet w upalne dni masz poczucie komfortu. Do pracy możesz dojechać na prawdę „na świeżości”.

Baw się! Jazda na rowerze elektrycznym to świetna zabawa i nowe doświadczenia. Spróbuj, a polubisz to!

Ofertę rowerów elektrycznych Ecobike dostępną w sklepach CCR Sport znajdziesz pod linkiem rowery elektryczne Ecobike.

pokaż pomocnika bloków

Wybierz wariant (kolor i rozmiar) aby sprawdzić dostępność w sklepach.