Kross

DWA KOŁA, JEDNA PASJA

To hasło od lat opisuje producenta rowerów Kross z Przasnysza. Emocje podczas jazdy na rowerze to nasza główna inspiracja do działania.

...więcej

Rozumiemy i dzielimy je z naszymi klientami, ludźmi pełnymi pasji do kolarstwa . Od projektantów, przez produkcję, po mechaników – wszyscy jesteśmy zaangażowani w tworzenie rowerów KROSS. Jako aktywni rowerzyści chcemy jeździć na najlepszym sprzęcie i oferować go innym. Rowery Kross Poznań możesz kupić między innymi w sklepie CCR Sport na ul. Ptasiej 10 w Poznaniu natomiast rowery Kross Bydgoszcz możesz kupić w sklepie o tej samej nazwie ale zlokalizowanym w Bydgoszczy na ulicy Fordońskiej 137.

W sklepach CCR sport kupisz większość popularnych rowerów Krossa. Są to przede wszystkim:

Nie można oczywiście zapominać o rowerach górskich MTB czyli popularnych góralach. To rowery, które kiedyś straciły na popularności ale odkąd pojawiły się one w wersjach z kołami 27,5″ i 29″ to przeżywają swój renesans.

Niezwykle ważną linią rowerów, które zakupisz w CCR Sport są oczywiście rowery elektryczne Kross ale również rowery szosowe i grawelowe.

Po powyższych rowerach widać, że rowery Kross nie mają swoich przedstawicieli w segmencie rowerów miejskich ale tutaj sytuacja wygląda tak, że firma córks czyli rowery Le Grand wypełniają tę lukę w portfolio polskiego producenta.

Od momentu stworzenia linii na rok 2016 koncentrujemy się na rowerach sportowych, które doceniają amatorzy oraz zawodowcy ze wszystkich dyscyplin. Dla nas kolarstwo to sport, pasja i technologia .

SPORT

Tworzymy maszyny do wygrywania. Wiedzą o tym zawodnicy Kross Racing Team, Mariusz Bryja i Igor Tracz. Wspieramy ich w drodze do sukcsesu, oferując najwyższej klasy carbonowe modele MTB, udoskonalone rowery szosowe vento i enduro moon. Od roku 2016 śmiało wchodzimy również w segment sprzętu triathlonowego, który cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Koncentrujemy się na rowerach sportowych, które doceniają amatorzy oraz zawodowcy ze wszystkich dyscyplin. Dla nas kolarstwo to sport, pasja i technologia

PASJA

Nasi pracownicy to prawdziwi pasjonaci kolarstwa. Podczas pracy dbamy o to by z zakładu produkcyjnego w Przasnyszu wyjeżdżały jedynie doskonale dopracowane rowery, które przyniosą wiele radości ich użytkownikom.

W weekendy wielu z nas startuje w amatorskich zawodach na terenie całego kraju, ścigając się na sprzęcie sygnowanym przez KROSS. Nasz świat kręci się wokół rowerów, dlatego z pełnym zaangażowaniem oddajemy się pracy dla firmy i innych rowerzystów.

TECHNOLOGIA

Posiadamy własny dział Research&Development, którego głównym zadaniem jest udoskonalanie rowerów i projektowanie nowych. Chcemy być najlepsi, dlatego nasi inżynierowie nieustannie testują różne materiały oraz technologie ich obróbki. Konstruktorzy nierzadko wyprzedzają trendy, a dzięki nim polska myśl techniczna staje się rozpoznawalna na całym świecie. Przykładem jest autorskie zawieszenie z wirtualnym punktem obrotu (RVS), stosowane w modelach KROSS z serii MOON i SOIL. Owocami prac zespołu R&D są także innowacyjne rowery: KROSS LEVEL B+ Mai Włoszczowskiej czy KROSS SOIL. Miłośnicy ekstremalnego wysiłku, w nowym sezonie będą mogli przetestować modele triathlonowe z serii VENTO TR. Oparte one zostały o konstrukcje z aerodynamicznymi przekrojami, również zaprojektowanymi w Przasnyszu.

Od połowy sezonu 2019 Kross rowery wprowadził na większość swoich rowerów (a właściwie ich ram) dożywotnią gwarancję. Oznacza to, że w przypadku uszkodzenia ramy Kross wymieni ją nam bezpłatnie. Oczywiście jest to obwarowane kilkoma warunkami (dwa obowiązkowe przeglądy gwarancyjne) ale zasadniczo jest tak, że każdy kto dba o rower i regularnie go serwisuje może czuć się bezpiecznie.

mniej.

Wybierz wariant (kolor i rozmiar) aby sprawdzić dostępność w sklepach i zamówić rower.