Le grand

W dużych miastach szczególnie takich jak Poznań i Bydgoszcz rower cieszy się coraz większą popularnością przede wszystkim z uwagi na to, że można dzięki niemu zaoszczędzić sporo czasu.

...więcej

Podczas gdy kierowcy samochodów stoją w długich korkach, użytkownicy dwóch kółek poruszają się swobodnie i wszędzie mogą dojechać na czas. Dobrej jakości sprzęt może nam służyć przez wiele lat. Powodów, dla których warto kupić rower miejski, jest jednak znacznie więcej.

Ekologicznie i ekonomicznie z rowerem miejskim

Użytkowanie samochodu jest kosztowne. Komunikacja miejska też nie jest darmowa. Rower natomiast, pomijając cenę zakupu, koszty niezbędnych napraw oraz akcesoriów, nie generuje właściwie żadnych innych kosztów. Co więcej, można z niego korzystać przez okrągły rok – wystarczy tylko odpowiednio się do tego przygotować. Rowery nie zanieczyszczają środowiska, co staje się ostatnimi czasy niezwykle istotną kwestią. Wystarczy wsiąść i jechać! Takie to proste! Zważywszy na fakt, że coraz więcej miast sporo inwestuje w rozbudowę bezpiecznych tras rowerowych, podróżowanie tym środkiem transportu staje się tez coraz bardziej bezpieczne.

Uniwersalność roweru miejskiego

Choć nazwa rower miejski może sugerować, że tego typu modele nadają się tylko do jazdy w warunkach miejskich, to w rzeczywistości dobrej jakości sprzęt da sobie świetnie radę także poza miastem – na szosach, delikatnych wzniesieniach oraz na drogach leśnych i polnych. Można je zatem bez obaw zabierać na weekendowe wyprawy, upewniwszy się wcześniej, ze posiadają udogodnienia pomocne podczas jazdy w trudniejszym terenie. Są wygodne i naprawdę mogą zaskoczyć swoimi możliwościami. Co więcej, na rynku dostępne są modele z dodatkowym napędem elektrycznym, który w razie braku sił lub zmęczenia, może nas wspomóc w dotarciu do celu. Rower elektryczne Le Grand znajdziesz pod linkiem rowery elektryczne.

mniej.

Wybierz rozmiar aby sprawdzić dostępność w sklepach i zamówić rower.