Lovelec

Skąd wzięła się marka Lovelec?

Lovelec to czeska marka rowerów elektrycznych.  Rowery Lovelec są skonstruowane tak, by odpowiadały wymaganiom klientów w Polsce, Czechach, na Słowacji, w Austrii i w Niemczech.

...więcej

Wszystkie użyte komponenty tych rowerów to jakościowe części renomowanych producentów. Lovelec należy do czołówki producentów rowerów elektrycznych na czeskim jak i europejskim rynku. Największy nacisk jest kładziony na jakość wykonania co potwierdza dożywotnia gwarancja na ramę na każdy rower elektryczny marki – LOVELEC.

W ofercie Lovelec znajdują się rowery elektryczne średniej i wyższej klasy​. Możesz wybierać z kategorii elektrycznych​ rowerów miejskich, składaków, trekkingowych oraz górskich.

DLACZEGO MARKA LOVELEC?

W trakcie produkcji rowerów elektrycznych Lovelec używane są jedynie markowe podzespoły i najnowocześniejsze technologie wspomagania elektrycznego.

Kolekcja produktów Lovelec zostaje corocznie wzbogacana o kolejne modele projektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Wszystkie rowery elektryczne Lovelec objęte są dwuletnim okresem gwarancyjnym (łącznie z akumulatorem).

Niezależne testy poszczególnych modeli wykazują, że produkty LOVELEC to świetna jakość za bardzo przystępną cenę.

Ekologiczne! Nie zanieczyszcza środowiska!

Bez stania w korkach! W mieście jest rower elektryczny szybszy od samochodu! Bez kłopotów z parkowaniem!

Zasięg 40 – 160 km na jedno ładowanie! Zasięg jest zależny od pojemności akumulatora, profilu trasy, wagi rowerzysty itd.

Łatwo pod górę! Nawet na ostrych podjazdach wyjedziesz z łatwością!

Ekonomiczne! Idealny dojazd do pracy, na zakupy czy na przejażdżki!

Szybciej lub dalej. Na rowerze elektrycznym pojedziesz szybciej lub dojedziesz dalej niż na zwykłym rowerze!

mniej.

  

Wybierz rozmiar aby sprawdzić dostępność w sklepach i zamówić rower.