Tabou

Tabou to polski producent rowerów, który nie może pochwalić się długą historią istnienia. To jednak, że jest krótko na rynku rowerów nie powinno go skreślać.

...więcej

Tabou rowery dostępne są w naszych sklepach w Poznaniu i Bydgoszczy. Na ofertę rowerów Tabou składają się w zasadzie wszystkie najważniejsze grupy rowerów. Dostępne są rowery dziecięce Tabou oraz rowery miejskie Tabou. Producent ten produkuje również rowery sportowe czyli popularne rowery górskie Tabou. W ofercie dostępne są również rowery crossowe oraz rowery gravelowe, które w ciągu ostatnich lat zyskują na popularności.

Producenta rowerów ze Szczytna cechuje niezwykle duża dbałość o szczegóły dzięki czemu rowery te wyglądają bardzo estetycznie i spójnie.

W portfolio Tabou znajdują się rowery zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Producent nie zapomniał również o specjalnej ofercie rowerów damskich i rowerów męskich.

Rowery te cechują się również bardzo dobrym stosunkiem cena-jakość dzięki czemu skutecznie konkuruje ze światowymi producentami rowerów zza oceanu.

Rowery Tabou znajdziecie Państwo w naszych sklepach w Poznaniu i Bydgoszczy.

mniej.

  

Wybierz rozmiar aby sprawdzić dostępność w sklepach i zamówić rower.