O nas

Odwiedź nas na instagramie

Łuki

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia w życiu”.

To popularne powiedzenie trafnie oddaje genezę naszej działalności: rower jest dla nas codziennym środkiem transportu i ulubioną formą spędzania wolnego czasu. Wiemy, jak wygodnie jest cieszyć się swobodą ruchu w miejskiej dżungli i jak przyjemnie odetchnąć pełną piersią podczas aktywnego wypoczynku na łonie natury. Chcemy przekazać te pozytywne emocje jak największej grupie osób,dlatego przenieśliśmy nasze hobby na grunt zawodowy pod szyldem
CCR Sport.

Michał
Marcin i Krzychu

Śledź ccr-sport na facebooku

Spotkajmy się osobiście

W dobie Internetu stawiamy na sprzedaż stacjonarną – i robimy to z pełnym przekonaniem! Tylko idealnie dopasowany i skonfigurowany sprzęt da Ci 100% satysfakcji z jazdy; rozumiemy także, że zakup roweru i akcesoriów – często kosztownych – wymaga namysłu i fachowej konsultacji. W bezpośredniej rozmowie dokładnie poznamy Twoje potrzeby i doradzimy optymalne rozwiązania, a Ty zyskasz pewność, że wydasz swoje pieniądze najlepiej, jak to możliwe.

Oferta naszych sklepów w Poznaniu i Bydgoszczy obejmuje pełen asortyment rowerów, odzieży, obuwia i akcesoriów ochronnych. Kompetentni, życzliwi sprzedawcy poświęcą Ci tyle czasu, ile potrzebujesz, by przymierzyć i dopasować wybrane modele. Rowery oddajemy klientom w stanie gotowym do użytku: możesz więc ruszyć w drogę powrotną na nowym jednośladzie lub odwieźć go samochodem, który na czas zakupów pozostawisz na dużym, komfortowym parkingu!

poznań

ul. Ptasia 10, sklep 61 66 22 001

Otwarty w 2003 roku salon jest jednym z pierwszych i najlepiej zaopatrzonych sklepów rowerowych w Poznaniu. Niezależnie od tego, co preferujesz weekendowe przejażdżki wzdłuż Warty, czy wyczynowe wyścigi crossowe – wybierzemy wraz z Tobą optymalny model i wszystkie niezbędne akcesoria rowerowe.

bydgoszcz

ul. Fordońska 137, sklep 52 342 20 98

Już od 2007 roku zaopatrujemy w rowery wszystkich miłośników sportu i aktywnego stylu życia. Bogaty asortyment naszego sklepu obejmuje rowery miejskie, górskie, trekkingowe, crossowe, a także profesjonalne rowery elektryczne i gravelowe.