Oferty pracy

Sklep Bydgoszcz

POSZUKUJEMY DO PRACY NA STANOWISKO:

SPRZEDAWCA

SZUKAMY OSOBY KTÓRA:

– Posiada doświadczenie na podobnym stanowisku, lub jest zainteresowana aby je zdobyć

– Posiada wykształcenie minimum średnie

– Potrafi pracować w zespole

– Posiada podstawową wiedzę nt. branży rowerowej (dodatkowy atut)

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:

– Miła i profesjonalna obsługa Klienta

– Dbanie o wizerunek salonu i ekspozycję produktu

OFERUJEMY:

– Umowę o pracę na pełen etat oraz stabilne zatrudnienie

– Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym

– Zniżki pracownicze na asortyment oferowany w sklepie

– Pracę w uśmiechniętym i przyjaznym zespole profesjonalnych sprzedawców

– Szkolenia wspomagające rozwój kompetencji

CV WRAZ Z LISTEM MOTYWACYJNYM PROSZĘ PRZESYŁAĆ TYLKO DROGĄ MAILOWĄ NA ADRES k.klecha@ccr-sport.com  w temacie wpisując OFERTA PRACY.

Państwa aplikacja zostanie zweryfikowana pod kątem wymagań stawianych kandydatom na to stanowisko. Jeżeli nie skontaktujemy się z Państwem w przeciągu 3 tygodni, najprawdopodobniej rekrutacja na wybrane stanowisko dobiegła końca, bądź profile innych kandydatów okazały się bardziej odpowiadać wskazanym wymaganiom. W takim przypadku Państwa aplikacja oraz wszystkie informacje wysłane przez Państwa zostaną bezpowrotnie usunięte.

Klauzula informacyjna. Administratorem Twoich danych osobowych jest CCR Sport sp. z o.o. spk. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej 137, 85-739 Bydgoszcz. Z administratorem można kontaktować się pisząc na adres e-mail: iod @ ccr-sport.com. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. – RODO). Twoje dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia rekrutacji. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo wniesienia skargi do UODO gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych narusza przepisy RODO oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz jeżeli nie zostaną podane nie weźmiesz udziału w procesie rekrutacyjnym.