Zamówienia rowerów – informacje

Zarezerwuj online i odbierz w sklepach w Poznaniu, Bydgoszczy lub zamów rower z wysyłką do domu.

Jak to działa?:
  1. Wybierz swój wymarzony rower na naszej stronie.
  2. Złóż zamówienie i wybierz sposób dostarczenia.
  3. Czekaj na potwierdzenie gotowości zamówienia do obioru lub wysyłki.
Sposoby odbioru zamówień:

W przypadku wybrania opcji odbioru osobistego zamówienie możesz odebrać w naszych sklepach:

Godziny otwarcia oraz mapki dojazdowe znajdują się pod linkiem.


Sposoby wysyłki rowerów:

Strona sklepu umożliwia składanie zamówień również z opcją wysyłki kurierem.

Opcja przewidziana dla zapalonych rowerzystów, którzy poradzą sobie złożeniem i regulacją roweru fabrycznie spakowanego w kartonie.

Opcja przewidziana dla tych, którzy nie poradzą sobie ze złożeniem roweru. Rower dostarczony będzie w 95% złożony i wyregulowany. Rower będzie dostarczony w dużym kartonie, na kołach. Jedyne czynności, jakie będą do wykonania to dokręcenie pedałów oraz wyprostowanie kierownicy.


Sposoby płatności:

W przypadku wysyłki zamówienia opłacamy przelewem na podane podczas zamówienia konto.

W przypadku odbioru osobistego za zamówienie płacimy w momencie odbioru zamówienia w sklepie (gotówka, karta, raty).

Termin realizacji zamówienia:

Zamówienia z opcją wysyłki realizowane są dopiero po opłaceniu zamówienia. Na wysyłkę potrzebujemy do dwóch dni roboczych.

W przypadku odbioru osobistego termin realizacji jest zależny od tego czy rower mamy w sklepie czy w naszym magazynie. Przygotowanie roweru nie powinno potrwać dłużej niż dwa dni.

Zamówienia prosimy odbierać dopiero w momencie gdy dostaną Państwo od nas informację, że zamówienie jest gotowe do odbioru. Informację taką wysyłamy dopiero gdy mamy 100% pewności, że rower jest gotowy (złożony do jazdy). Niektóre rowery znajdujące się w ofercie mogą znajdować się w kartonie a złożenie takiego roweru nie trwa 15 minut. Wolimy więc uniknąć Państwa czekania na złożenie, tym bardziej w sezonie.


Na naszych stronach przedstawiamy ofertę rowerów dostępną na miejscu w sklepie w Poznaniu oraz w sklepie w Bydgoszczy. Przy każdym rowerze (po wyborze koloru oraz rozmiaru) pokazujemy aktualną dostępność w sklepach. Przykład:

Dostępność rowerów w sklepach CCR Sport

Proszę mieć na uwadze, że ofertę aktualizujemy kilka razy dziennie jednak w sezonie (kiedy to ruch jest bardzo duży) mogą wystąpić drobne nieścisłości pomiędzy stanami magazynowymi a tymi na stronie. Na pewno jednak taka sytuacja nie potrwa dłużej niż kilka godzin.