Zamówienia – informacje

Edycja wpisu 26-02-2021. Z uwagi na bardzo dynamiczną sytuację z dostępnością rowerów na rynku w sezonie 2021 zawieszamy możliwość zamawiania rowerów przez stronę. W dalszym ciągu prezentujemy dostępność każdego roweru natomiast na zakupy zapraszamy do naszych sklepów w Poznaniu i Bydgoszczy.

Zarezerwuj online i odbierz w sklepie w Poznaniu lub Bydgoszczy

Na naszych stronach przedstawiamy ofertę rowerów dostępną na miejscu w sklepie w Poznaniu oraz w sklepie w Bydgoszczy. Przy każdym rowerze (po wyborze koloru oraz rozmiaru) pokazujemy aktualną dostępność w sklepach. Przykład:

Dostępność rowerów w sklepach CCR Sport

Ofertę aktualizujemy kilka razy dziennie jednak w sezonie (kiedy to ruch jest bardzo duży) mogą wystąpić drobne nieścisłości pomiędzy stanami magazynowymi a tymi na stronie. Na pewno jednak taka sytuacja nie potrwa dłużej niż kilka godzin.

Jak to działa?

Strona sklepu umożliwia składanie zamówień 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Złożenie zamówienia powoduje rezerwację danego roweru (w magazynie, w którym rower się znajduje) na okres trzech dni od momentu uszykowania roweru do odbioru.

  1. Wybierz swój wymarzony rower
  2. Złóż zamówienie
  3. Czekaj na potwierdzenie dostępności
  4. Odbierz rower w ciągu 3 dni od momentu potwierdzenia.

Sposoby odbioru zamówień

Zamówienia można odbierać w naszych dwóch sklepach stacjonarnych w Poznaniu i Bydgoszczy w godzinach ich otwarcia.

CCR Sport Poznań ul. Ptasia 10, 60-319 Poznań

CCR Sport Bydgoszcz ul. Fordońska 137, 85-739 Bydgoszcz

Godziny otwarcia oraz mapki dojazdowe znajdują się pod linkiem.

Sposoby płatności

Za zamówienia płacimy w momencie odbioru zamówienia. Wybór sposobu płatności zależy od Klienta. Zamówienia można opłacać na kilka sposobów:

Termin odbioru zamówienia

Prosimy zamówienia odbierać dopiero w momencie gdy dostaną Państwo od nas informację, że zamówienie jest gotowe do odbioru. Informację taką wysyłamy dopiero gdy mamy 100% pewności, że rower jest gotowy (złożony do jazdy). Niektóre rowery znajdujące się w ofercie mogą znajdować się w kartonie a złożenie takiego roweru nie trwa 15 minut. Wolimy więc uniknąć Państwa czekania na złożenie, tym bardziej w sezonie.

Zamówienie czeka na odbiór 3 dni robocze od momentu wysłania informacji o gotowości do odbioru. Jeżeli zamówienie nie będzie odebrane w tym okresie to zamówienie zostanie anulowane. W przypadku chęci wydłużenia tego okresu prosimy o informację.