Scott

Rowery Scott Bydgoszcz

Rowery Scott są dostępne do praktycznie wszystkich stylów jazdy na rowerze. Ta kultowa marka istnieje od ponad 60 lat i była odpowiedzialna za zrewolucjonizowanie narciarstwa przed wejściem na rynek rowerów.

...więcej

Scott rowery – krótka historia

Scott został założony w 1958 roku w Sun Valley w stanie Idaho a zaczynał jako producent aluminiowych kijków narciarskich. Obecnie marka produkuje rowery dla wielu dyscyplin. Rowery Scott przecierały szlak w rowerach górskich i to ona (jako jedna z pierwszych) wprowadziła swój pierwszy model roweru górskiego już w 1986 roku.

Ostatnie lata to dominacja Scotta w pucharze świata w MTB. To na rowerach Scott jeździ złoty medalista olimpijski i sześciokrotny mistrz świata Nino Schurter. To on ujeżdża różne wersje  rowerów Scotta z najwyższej półki czyli Spark i Scale. Rowery Scott doprowadziły do ​​zwycięstwa także  Matteo Trentina i Caleb Ewana.

Rowery SCOTT Bydgoszcz – dzięki innowacjom, technologii i wzornictwu

Przez ponad sześćdziesiąt lat Scott nie idzie na skróty jeśli chodzi o innowacje, technologię i design swoich produktów. Doskonałość jest nieosiągalna, ale nie ma nic bardziej fascynującego niż próba jej osiągnięcia. To motto przewodzi ekipie Scotta w projektowaniu rowerów. Rowery górskie SCOTT to bilet do nieba w terenie ?

Bez względu na to, czy jest to rower górski, cross country, trailowy, enduro czy zjazdowy: te rowery są gotowe na wszystko. Model Genius jest od dawna głównym rowerem w portfolio Scotta w MTB i ewoluował przez lata, aby móc poskromić wszystko, co staje na jego drodze.

Scott rowery Bydgoszcz to tutaj znajdziesz rower, który pasuje do twoich potrzeb.

Dotarcie tam, gdzie potrzebujesz, jest o wiele łatwiejsze dzięki rowerom elektrycznym SCOTT. Zainspirowany ciągłym rozwojem rowerów elektrycznych nowy E-Spark i E-Genius stanowią kamień milowy pod względem integracji i wrażeń z jazdy.

Rowery Scott to również rowery z serii junior czyli rowery dla dzieci. Są one przeznaczone dla przyszłych rowerzystów i są kupowane przez rodziców, którzy znają się na rzeczy  i chcą zachęcać dzieci do aktywnego trybu życia już od najmłodszych lat.

SCOTT to nie tylko rowery ale również odzież i wyposażenie

Niezależnie od tego, czy jedziesz swoim ulubionym szlakiem, czy wspinasz się na ulubioną przełęcz odzież SCOTT zapewni ci komfort, suchość i dobry wygląd. Od kurtek odpornych na warunki atmosferyczne po komfortowe spodenki, od rękawiczek ochronnych po stylowe gogle i okulary przeciwsłoneczne, od kasków z najnowszą technologią po plecaki na każdą okazję. SCOTT oferuje wygodne i funkcjonalne ubrania rowerowe dla mężczyzn, kobiet!

Niezależnie od twoich wymagań, Scott zyskał sobie dobrą reputację, produkując jeden z najbardziej pożądanych i szanowanych rowerów na rynku. Rowery Scott są idealne dla rowerzystów wszystkich typów, w każdym wieku i o różnych umiejętnościach. Niezależnie od tego, czy szukasz wygodnej drogi do pracy i z pracy, pierwszego roweru dla swojego dziecka, czy roweru szosowego, rowery Scott będą się wyróżniać w każdej kategorii.

mniej.

Wybierz rozmiar aby sprawdzić dostępność w sklepach i zamówić rower.